Regular price
Rs. 1,941.11
Regular price
Rs. 17,940.00
Sale price
Rs. 1,941.11
JSPHILO-1-010-2 x 3W LED - silver Mirror Light
Vendor: Eliante by Jainsons Lights
Type: Picture/Mirror Light
Color: silver
Holder Type: LED
Dimensions: L:300mm x W:90mm x H:40mm
Tags: Mirror Light
Description: This silver Mirror Light is built to elevate your space. Premium decorative lighting from the Jainsons Lights curated collection. Backed by four decades of trade experience and four Delhi showrooms.
| Product Description | Details |
|---|---|
| Body colour | silver |
| Height | 40mm |
| Holder type | LED |
| Length | 300mm |
| Meta description | Shop silver Mirror Light — LED, L 300mm, W 90mm, H 40mm. Premium lighting from Jainsons Lights, Delhi. India-wide delivery. |
| Product dimensions in mm | Length:300mmWidth:90mmHeight:40mm |
| Product family | JSPHILO |
| Sku | 1-010-2 x 3W LED |
| Type of item | Mirror Light |
| Width | 90mm |
- At Jainsons Lights, we are committed to the highest levels of customer experience.
- For any after-sales support Contact +919266929991
- For anything else please feel free to reach out to us. Check our Contact Details
We offer a 7-Day conditional Return & exchange Policy for all products. For more details on the Policies, please refer to the Policy Document You Can click here to initiate for Return