JSPHILO-3-032-1 x LED 6W - White Led Wall Light
Vendor: Eliante by Jainsons Lights
Type: Wall Light
Color: White
Holder Type: LED
Dimensions: L:250mm
Tags: Modern Wall Lights, Wall Light, Contemporary Lights, Led Wall Lights
Description: This White Led Wall Light is built to elevate your space. Integrated LED design with a slim profile delivers even glow and no bulb to change. Built for contemporary architecture, modern offices, and minimal living spaces.
| Product Description | Details |
|---|---|
| Body colour | White |
| Holder type | LED |
| Length | 250mm |
| Meta description | Shop White Led Wall Light — LED, L 250mm. Premium lighting from Jainsons Lights, Delhi. India-wide delivery. |
| Product dimensions in mm | Length:250mm |
| Product family | JSPHILO |
| Sku | 3-032-1 x LED 6W |
| Type of item | Led Wall Lights |
- At Jainsons Lights, we are committed to the highest levels of customer experience.
- For any after-sales support Contact +919266929991
- For anything else please feel free to reach out to us. Check our Contact Details
We offer a 7-Day conditional Return & exchange Policy for all products. For more details on the Policies, please refer to the Policy Document You Can click here to initiate for Return