JSPHILO-7-030- LED - Clear Led Chandelier
Vendor: Eliante by Jainsons Lights
Type: Chandelier
Color: Clear
Holder Type: LED
Dimensions: Dia:470mm x W:200mm x H:470mm
Tags: Chandelier, Led Chandelier, Modern Chandeliers, Contemporary Lights
Description: This Clear Led Chandelier is built to elevate your space. Premium decorative lighting from the Jainsons Lights curated collection. Backed by four decades of trade experience and four Delhi showrooms.
| Product Description | Details |
|---|---|
| Body colour | Clear |
| Dia | 470mm |
| Height | 470mm |
| Holder type | LED |
| Meta description | Shop Clear Led Chandelier — LED, Dia 470mm, W 200mm, H 470mm. Premium lighting from Jainsons Lights, Delhi. India-wide delivery. |
| Product dimensions in mm | Ø 470x W470 x H200 |
| Product family | JSPHILO |
| Sku | 7-030- LED |
| Type of item | Led Chandelier |
| Width | 200mm |
- At Jainsons Lights, we are committed to the highest levels of customer experience.
- For any after-sales support Contact +919266929991
- For anything else please feel free to reach out to us. Check our Contact Details
We offer a 7-Day conditional Return & exchange Policy for all products. For more details on the Policies, please refer to the Policy Document You Can click here to initiate for Return