JSPHILO-1-031-3W - Rose Gold Linear Wall Light
Vendor: Eliante by Jainsons Lights
Type: Wall Light
Color: Rose Gold
Dimensions: Dia:100mm x H:300mm
Tags: Modern Wall Lights, Wall Light, Contemporary Lights, Linear Wall Lights, Led Wall Lights
Description: This Rose Gold Linear Wall Light is built to elevate your space. A long horizontal LED bar form makes the linear channel itself the design element. Ideal for modern bedrooms, behind sofas, and accent wall lighting.
| Product Description | Details |
|---|---|
| Body colour | Rose Gold |
| Dia | 100mm |
| Height | 300mm |
| Meta description | Shop Rose Gold Linear Wall Light — Dia 100mm, H 300mm. Premium lighting from Jainsons Lights, Delhi. India-wide delivery. |
| Product dimensions in mm | 100 x 300 |
| Product family | JSPHILO |
| Sku | 1-031-3W |
| Type of item | Linear Wall Lights |
- At Jainsons Lights, we are committed to the highest levels of customer experience.
- For any after-sales support Contact +919266929991
- For anything else please feel free to reach out to us. Check our Contact Details
We offer a 7-Day conditional Return & exchange Policy for all products. For more details on the Policies, please refer to the Policy Document You Can click here to initiate for Return